Yuyao Xuhao Emtia Ürünleri Co, Ltd

"Önce kalite geliyor, Müşteriler önce gelir, kazan-kazan işbirliği"

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: her zaman gönderilen ürünler siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç bozulmamıştım.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıldır sürmekte ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenmektedir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Ben sohbet şimdi

Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

1
Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd
Office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Yuyao Xuhao Emtia Ürünleri Co, Ltd
No. Çalışanları : 30~50
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 40% - 50%
Yuyao Xuhao Commodity Products Co, Ltd Ningbo City ve Hangzhou City arasında nerede Yuyao şehrinde yer almaktadır. Uzun bir tarih ve rahat ulaşım şehridir. Tüm mallar sadece deniz yoluyla Ningbo limanından değil, aynı zamanda hava yoluyla Hangzhou havaalanından taşınmaktadır. Hangzhou'daki en büyük E-iş pazarına bağlı olarak, işlerinizi daha kolay ve daha hızlı yapabiliriz.

Xuhao Şirketi, 10 yıldan fazla geliştikten sonra, 2007 yılında kurulmuş, biz 1000'den fazla metrekare fabrika, depo, 10'dan fazla set makineleri üreten ve 30'un üzerinde personel ulaşmaktadır. Daha önemlisi, emtia alanında zengin deneyime sahibiz. Şimdi 20 yıl, 20 işçi, 1 QC ve 1 depo bekçisi için kalıp geliştirme ve makinede çalışan 5 kıdemli mühendis var.

Firmamızın ana ürünleri şunlardır: 1, mikrodalga fırın ısıtma ve buzdolabı soğuk depolama için kullanılabilecek plastik öğle yemeği kutuları ve çanaklar. 2, biz OEM müşteri siparişlerine göre donanım ve plastik ürünler çeşitli. Ürünlerimizi Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika'ya satmamıza yardımcı olan ABD'den FDA sertifikasını zaten onayladık. Şirket daha da gelişmek için, verimliliğimizi artırmak ve ürünlerimizin kalitesini müşterilerimize artırmak için makinelerimizi otomatik manipülatörlerle güncelliyoruz.

"Önce kalite, Müşteriler önce gelir, kazan-kazan işbirliği" şirketimizin yönetim politikası aklımızda tutmak, müşterilerimizi ve ajanları sıcak karşılama ve iş işbirliği ile tartışma yapmak için şirketimizi ziyaret edilir!

İletişim bilgileri
Yuyao Xuhao Commodity Products Co., Ltd

Tel: 86-574-62497843

Faks: 86-574-62495424

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)